شوروم کابین پلاس
پروژه مشترک با همکاری کابین پلاس
طراحی و اجرای کابین آسانسور
طراحی داخلی 130 متری
طراحی داخلی و اجرای فول فرنیش واحد ۱۳۰ متری پروژه واقع در خیابان فردوس غرب
طراحی داخلی 100 متری
طراحی داخلی و اجرای فول فرنیش واحد ۱۰۰ متری پروژه واقع در خیابان فردوس غرب
طراحی و نظارت پروژه ویلایی دربندسر

اطلاعات تماس

پروژه واحد 130 متری مسکونی

در این واحد کابینت ها به سبک نئوکلاسیک و با رنگ پلی اورتان طراحی و اجرا شده. صفحه ی کابینت از جنس کورین سامسونگ وبین کابینتی از سرامیک های ۶۰ در ۱/۲۰ شرکت پالرمو کار شده است. سینک واحد از جنس کورین مشکی خریداری شده است. کانتر صبحونه خوری در این آشپزخانه از جنس شیشه و به صورت معلق کتذ شده است.

پشت تلویزین از ترکیب سنگ طبیعی اسلب بوک متچ ایرانی با استیل و میز سی ان سی شده ی با رنگ پوست پولیش اجرا شده است. مبلمان این فضا یک نیم ست راحتی می باشد

برای فضای ناهارخوری به درخواست کارفرما ،فضایی راحت و صمیمی که بتوان برای مدت طولانی تری از غذا خوردن در آنجا بود ،در نظر گرفته شده است که برای این منظور از مبلمان های راحتی و صندلی های راحتی طراحی و اجرا شده است. میز ناهارخوری از ترکیب جنس استیل و سنگ میباشد. که ساخت کامل این مجموعه به عهده مجموعه خود ما بود.

در این واحد یکی از خواب ها به دلیل وابستگی دختر ها ،یک خواب با دو تخت که در زیر تخت ها کشو در نظر گرفته شده است. تم رنگی این اتاق از ترکیب رنگ صورتی، سفید و طوسی است که برای گرم تر شدن فضا از ام دی اف طرح چوب هم استفاده شده. در این اتاق میز دو کاره آرایشی و میز تحریر در نظر گرفته شده است. ساخت کلیه ی موارد این اتاق به عهده تیم علیرضا جبلی بوده است.